Merve Dizdar: Üzerine koyarak gittiğim dönemdeyim

Cannes Film Festivali’nde bu dalda ödül kazanan ilk Türk oyuncu olan Merve Dizdar, bu başarısını sosyal medyada bir kazanca çevirmediğini belirtmişti. Zaman zaman sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Merve Dizdar geçtiğimiz aylarda ise aşka gelmişti.

İki yıl önce Gürhan Altundaşar’dan boşanan Merve Dizdar aradığı aşkı sonunda buldu. Bir süre önce Cihan Ayger ile birliktelik yaşadığı iddia edilen ünlü Dizdar aşkını geçtiğimiz aylarda ilan etmişti.

Dünyaca ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın ‘Kuru Otlar Üstüne’ filmindeki rolüyle 76’ncı Cannes Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Merve Dizdar, InStyle dergisinin mayıs sayısına konuk oldu.

O KADAR İYİ BİR 10 YIL GEÇİRDİM Kİ DİYECEĞİM

Ünlü oyuncu, “Sanırım hayatımın en güzel dönemindeyim. Kendimi şanslı hissediyorum. 2017’den itibaren başlayan, hep üzerine koyarak gittiğim, hayalini kurduğum şeyleri başardığım bir dönem. İleride hayatımın bu dönemini hatırladığımda, ‘O kadar iyi bir 10 yıl geçirdim ki!’ diyeceğim. Bu beni kariyer anlamında çok tatmin ediyor” dedi. Cihan Ayger ile aşk yaşayan Dizdar, değişimin özel hayatına da yansıdığını belirterek, “Özel hayatıma gelirsek de bence büyümek, yaş almak bana çok iyi geldi. Daha kolay ‘hayır’ diyebiliyorum” şeklinde konuştu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir